Sorteeri:

Tiim

/

Ülesanne

Ülesanne #2b: Bioloogika!

Uurige teisi liike oma koolis.

Kommenteerivad: Jaana Ahlberg

Jaana Ahlberg on maastikuarhitekt, kelle huviks on elurikkus linnas. Selle edendamiseks loob ta MTÜ’ga Elukas erinevaid ruumilisi sekkumisi, on tegev kogukonnaaedades ning jätkusuutlikku/ringmajandusepõhist eluviisi elluviivates tegemistes nagu näiteks Paranduskelder.

Saue Gümnaasium / Senku ja Tipsu

Senna Soome, Heleryn Vatsk

Meie koolis ei ole eriti palju taimi, aga tööõpetuse klassis on ikka päris mitu taime. Me rääkisime oma tööõpetuse õpetajaga loovtöö tunnist ja siis meil tuli idee teha pildid just seal klassis. Tööõpetuse õpetaja oli rõõmus, et me just tema klassi valisime.


Narva Pähklimäe Gümnaasium / BRUTALISM

Gleb Sokolov, Dmitri Zareckii, Vladimir Platonov, Maksim Ovchinnikov, Darja Gnidenko, Evelina Abina, Elizaveta Sashkina.

Meil oli lihtsalt suurepärane idee! Tahtsime olla loodusele lähemal. Ja nii otsustasimegi tunda end nagu ahvid, kes ronivad puude otsa. Meie imelisel GIF-il näete mitte ainult inimesi, vaid ka tõelisi loomi!


Saue Gümnaasium / Kuldne Trio

Kristelle-Ly Kruuleht, Lisette Marii Kivimäe, Heleri Marion Rüütel

Otsustasime otsida koolis elu ja leidsime huvitavamad kalad. Selles koridoris olid kunagi meie koduklassid nii, et need kalad on meile väga tuttavad. Nad meenutavad meile kuidas me aastaid tagasi neid näpuga mööda klaasi taga ajasime ja neile nimesid panime.


Saue Gümnaasium / MEM

Marta Rõigas, Maribel Kivi ja Elinor Loikmaa

Meie otsustasime lahendad selle ülesande nii, et me proovisime tähele panna koolis väiksemaid taimi. Selle eesmärk oli see, et näha väiksemaid taimi ka mitte ainult suuri taimi, mida on kohe näha. Meie koolis ei ole kindlasti mitte taimedest puudust, meil on neid koolis iga korruse peal. Meile väga meeldis taimi otsida ja neid pildistada oli samuti huvitav. Mis meile veel meeldis oli see, et meie koolis on erinevaid taimi, ei ole samasuguseid väga palju ja ei ole igavad vaid hoopis põnevaid/huvitavaid.


Saue Gümnaasium / GSK

Kätriin Kondel
Grete Kürsa
Saara Lootsar

Tere!
Me valisime seekord siis sellise lahenduse. Võib tunduda väga igav, aga iga pilt toob meile meelde toreda mälestuse. Kõik kohad on valitud just meie enda soovide ja siseringi naljade järgi. Taaskord oli koos väga põnev naljakaid aegu meelde tuletada ja uusi luua. Aitäh


Oled jõudnud lehekülje lõppu.

Lehekülge ei leitud, vabandame!