Sorteeri:

Tiim

/

Ülesanne

Ülesanne #3b: Inventuur

Kaardistage oma koolimaja mööbel ja sisustus.

Kommenteerivad: Merike Rehepapp

Merike on nii oma hariduselt kui ka hingelt tootedisainer. See aga tähendab, et kui ta näiteks trolli siseneb, siis võib ta unustada oma sõidupiletiga tegelemise, kuna ta jääb lummatult trolli ust vaatlema. Huvi selle vastu, kuidas see uks töötab on suurem trahvisaamise hirmust. Tema lemmikküsimus on MIKS ja ta küsib seda lakkamatult. Merike on kirjutanud esimese disainiõpiku Disainispikker üldhariduskoolide õpetajale, millega seoses on ta koolitanud paljusid õpetajaid paremini disaini õpetama. Samuti on ta aktiivselt disainikonkursi NODI (NOored DIsainivad) korraldamise juures ning hindab igal aastal õpilasleiutajate konkursile laekuvaid leiutisi. Igapäevaselt õpetab Merike Eesti Kunstiakadeemias tudengeid ning on ka ise tudeng ehk doktorant. Seega mõistab ta õppijaid hästi.

Narva Pähklimäe Gümnaasium / Värvikontrastid

Elizaveta Zaviyalova

Meie kool on suur. Sellel on 4 korrust. Meie koolis on nii põhikool kui ka gümnaasium. Koolis on tavalised kabinetid, söökla, meditsiinikabinet, raamatukogu, võimla,aula. Meie koolis valitseb sõbralik õhkkond.


Narva Soldino Gümnaasium / Narva Ratas

Aleks Suvorov, Rodion Misnik, Timofei Lukjanov

Meie valisimime kooli esemetest prügikaste.

Nad asuvas koridorites ja klassiruumides ja on tehtud plastmassist. Neid kasutakse selleks, et sinna prügi visata.


Narva Soldino Gümnaasium / Bambos

Nikita N, Jegor L, Alina B 9A

Me valisime pingid, sest see on kõige populaarsem mööbli asi. Nad asuvad kooridoris, spordi riidehoiatuses ja spordisaalis. Pingid on tehtud puust ja metallist. Pingid on vaja, et puhata vahetunnis, istuda ja lamada nagu voodis.


Narva Soldino Gümnaasium / EDU

Viktoria Vorobjova, Sofija Mikishko, Anastasia Zukova, Diana Gukovskaya

1. Laboris ripub seinal peegel. Ta on tehtud klaasist ja puust ümbris. Peegli abil on võimalik vaadata iseenda ja parandada soengut.
2. Tüdrukute riietusruumi seinal asub suur peegel. Ta on tehtud klaasist. Peegli abil tüdrukud võivad teha hobusesaba kehalise kasvaatuse tunni jäoks.
3. Garderoobi seinal kõlkub suur peegel. Ta on tehtud klaasist ja ümbris värvilisest puust. Selle peeegli abil õpilased võivad ilusasti panna kaelale salli.
4. Tüdrukute tualetis lotendab ristküline peegel. Ta on tehtud klaasist ja tumedast puust. Peegli abil tüdrukud parandavad meki.


Are Kool / Toredad Totsid

Angelika Laretei, Sandra Valgi, Isabel Murru, Liisa- Marie Kangor, Janet Brants, Karoliine Meil, Jane- Liis Kõnnussaar

Me oleme harjunud, et koolimaja seintel on riputatud vaatamiseks selle koolile omased tööd. Tegime vaid osadest kollaaži. Kaunistused ja tööd seintel muudavad kooli õhustikku, loovad hubasust ja oma maja tunde ning on tihti õpetlikud ja olulised kooliperele.


Oled jõudnud lehekülje lõppu.

Lehekülge ei leitud, vabandame!