Sorteeri:

Tiim

/

Ülesanne

Ülesanne #2a: Inimvaatlus

Avastage seosed inimkeha ja ruumilise keskkonna vahel.

Kommenteerivad: Anne Tamm-Kivimets

Anne õpetab lapsi ja noori tantsima Tartus, Just Tantsukoolis, mida ta ka juhib ja arendab. Annel polnud tõsist plaani saada tantsuõpetajaks, aga jäi selle juurde läbi kahtluste, kõhkluste ja otsingute ning praeguseks on selle otsuse üle tänulik ja õnnelik. Tantsuõpetuses lähtub ta põhimõttest, et tants on üks eneseväljenduse vormidest ning tantsuõppe peamine eesmärk ongi õppida end väljendama, kasutades oma keha koos hea tehnika ning mõtlemisoskusega. Missiooniks oma erialal peab ta julgustamist, innustamist,  kogemuste jagamist, sütitamist…  Ruum on tema, kui tantsuinimese jaoks oluline komponent. Olgu see proovisaal oma võimalustega, mingi eriline paik inspiratsiooniallikana või esinemiskoht sealviibivate inimestega. Ruum on liikumise otsene mõjutaja ja vastupidi, ka inimesel on teda ümbritsevale ruumile otsene mõju. Seega on ruum väga oluline asi mida uurida, avastada ja kujundada.

Narva Pähklimäe Gümnaasium / Coole Schule

Nikita Pavlenko, Nikita Bayteryakov

Meie koolis istuvad kõik õpilased erineval viisil, nii et otsustasime teile näidata, kuidas meie õpilased enamasti klassiruumis istuvad. Tõenäoliselt, nagu kõigis koolides, on ka õpilasi, kes tunnis pidevalt istuvad ja kätt tõmbavad, on õpilasi, kes istuvad ja mõtlevad ning on neid, kes magavad Usume, et õpilase huvi tundide vastu on tema suhtumine sellesse õppeainesse, see tähendab, et kui aine on huvitav, töötab õpilane aktiivselt ja kui ei, siis saab ta endale lubada ja igavusest magama jääda.


Narva Pähklimäe Gümnaasium / HEN Party

Sofiya Gladkovskaya, Olesja Langinen, Polina Golubeva, Ksenija Ivanova

Inimvaatlus
Kui me käisime koolis kogu nädal vaatasime kuidas istuvad ja seisavad inimesed. (kui õpilased , kui ka õpetajad) On tore inimeste kehakeelt jälgima. Me nägime , et kõik inimesed istuvad erinevalt. See on seotud nende vaimse tervisega. Kuidas ta end tunneb , kas on temal probleemi ja milline tuju temal on. Kõik need punktid sõltuvad inimesest , aga see võiks anna signaali õpetajatele , et midagi juhtus.


Narva Pähklimäe Gümnaasium / ROCOCO

Nicole Ivanova
Jana Usakova
Anastassija Aleksejeva

Tere! Me oleme meeskond ROCOCO! Me tahame näidata meie kooli populaarseimaid poose.


Narva Pähklimäe Gümnaasium / Gootika

Alina Fedossenko, Darja Udaltsova, Anastasia Petrikova, Vlada Deysner

Me jälgisime missugused poosid võttavad meie kooli õpilased. Pärast pole pikka aega me uurisime seda ja kujundasime kuidas nad tavaliselt istuvad või seisavad.

Kommenteerivad:

Anne Tamm-Kivimets

Hästi joonistatud ja loomulikuna näivad poosid.


Narva Pähklimäe Gümnaasium / ARKASHA

Aleksei ja Nikita

Tere, see on meie teine töö.
sel pildil on kujutatud õpilased 21. sajandi. Me kõik teame, et 21. sajandil lapsed veedavad kogu oma vaba aega Internetis ja me otsustasime näidata, kuidas õpilased veedavad oma vaba aega meie koolis.

Aitäh!

Kommenteerivad:

Anne Tamm-Kivimets

Suurepärane ja ehe joonistus. Muidugi on nukker näha, et noored on koos, aga omavahel ei suhtle. Või siis suhtlevad, aga läbi nutitelefoni. Lohutav on see, et neil on vähemalt rulad :) võib olla on teie ülesandeks nüüd kooli keskkonda mõjutada selliselt, et noored oleksid vähem telefonides ja suhtleksid omavahel.


Oled jõudnud lehekülje lõppu.

Lehekülge ei leitud, vabandame!