Sorteeri:

Tiim

/

Ülesanne

Ülesanne #1: Tere!

Valmistage oma tiimi tutvustav liikuv gif-pilt koolimaja heas või põnevas kohas.

Lihula Gümnaasium / Harilik harilik

Melani Alpius, Gerlin Nellis, Emma Kustov, Mareena Metsamaa, Marietta Viherpuu, Mary-Marleen Kais, Hugo Noormets, Joosep Michels, Indrek Kivisalu, Madis Ääremann.

Meeskonna kirjeldus
Oleme Lihula Gümnaasiumi 10.klassi arhitektuurikursuse õpilased ning osaleme "Kooliruum 21" projektis seetõttu, et soovime endale esitada ühe hea väljakutse ja panna proovile oma meeskonnatöö oskused sellel erialal.

Gifi kirjeldus:
Valisime just selle koha GIF'i loomiseks seetõttu, et see on meie koolis väga eriline koht, kuna seinamaal, mida pisut taustal näha saab, on tehtud ühe väga andeka põhikooliõpilase poolt. Mujal koolis selliseid kohti ei leidu ning sellepärast otsustasimegi natuke erilisema koha valida.


Saue Gümnaasium / Senku ja Tipsu

Senna Soome ja Heleryn Vatsk

Gif on tehtud Saue Gümnaasiumi juures.
Meil tuli idee teha treppidel see gif, sest trepid tundusid huvitavad ja nendest saaks teha sellise laheda kombinatsiooni.


Saue Gümnaasium / Arhitech

Mathias Johann Vilokas
Marten Võrklaev
Oliver Martin

Valisime just selle koha, sest seal on värske õhk, seal saab liikuda ja kuna oleme kõik sportlased ja see trepp on spordihoone esine.


Saue Gümnaasium / GSK

Kätriin Kondel
Saara Lootsar
Grete Kürsa

Me valisime muusikakooli trepid , sest see tundus lahe koht.


Narva Pähklimäe Gümnaasium / ROCOCO

Nicole Ivanova
Jana Ušakova
Anastassija Aleksejeva

Tervist!
Oleme tiim ‘Rococo’ Narva Pähklimäe Gümnaasiumist - Jana, Nastja ja Nicole. Meie tööks valisime kooli kõige ilusam kohta, kus igaüks võib kaunise pildi teha ehk teel tundidele või tagurpidi koju meelde tuletada, et ‘NPG gives you wings’!


Oled jõudnud lehekülje lõppu.

Lehekülge ei leitud, vabandame!