Sorteeri:

Tiim

/

Ülesanne

Ülesanne #5: Käik objektile

Kooli ümberkujundamist vajava koha analüüs.

Kommenteerivad: Eesti Noorte Arhitektide Liidu (ENAL) liikmed ja EKA arhitektuuriteaduskonna tudengid ning värsked vilistlased

Kaasa löövad aktiivsed tudengid on Karl Erik Miller kolmandalt kursuselt ning magistrandid Merilin Kaup, Laura Pint ja Margus Tammik. Vilistlastest kirjutavad tagasisidet Ann Kristiin Entson, Elina Liiva ja Andrea Miku.

ENALi liikmed Merilin, Laura, Margus, Ann Kristiin ja Elina hoolitsevad eri koolide arhitektuuritudengite ühtsustunde ja täiendõppe võimaluste eest väljaspool akadeemiat. Näiteks korraldati möödunud suvel Valgas rahvusvahelist mastaapset arhitektuuri suvekooli “Apathy”.

Andrea täiendab end õpetamisealaselt Noored Kooli programmis.
Ann Kristiin juhendab õpilasi ka Arhitektuurikoolis.

Narva Pähklimäe Gümnaasium / ROCOCO

Nicole Ivanova
Jana Usakova
Anastassija Aleksejeva

1.See koht, nagu ka teine ​​klass, on väga oluline. Selles klassiruumis õpilased õpivad inglise keelt, mis on praegu nii oluline. Selles klassis õpetatakse veel palju erinevaid aineid.Peaaegu kõik õpilased teavad suurepäraselt, mis klass see on ja kus see asub.
2. Õpilased õpivad inglise keel. Kabinet kasutati algselt inglise keele õppimisele, kuid nüüd kasutatakse seda ka teistele kooliainetele.
3.Sõnad:väike kast,abi, eskaleeruv atmosfäär
4.Liiguvad siin piisavalt aeglaselt. mõnikord saab seda liikumist võrrelda kilpkonnade või teodega,aga see on lihtsalt nali.Klassiruumis on vähe ruumi, siin on võimatu kiiresti joosta ega liikuda
5. Sisustus on väga lihtne. Jah, põhimõtteliselt ei tohiks siin midagi luksuslikku olla.Õpetajaaud,kapid, valamu, tahvel ja kõik. Kõik asjad on piisavalt vanad. Põhimõtteliselt piisab sellest, kuid see kõik pole eriti mugavalt paigutatud.
6.Selles kohas saab kuulda erinevas vanuses hääli.Õpetajad tulevad sisse, et teavet saada või midagi küsida.õpilased tulevad siia tundidesse mõni neist on vahel vaikivad, keegi karjuvad.
7.Lõhnad on siin erinevad, kuna tuleb palju erinevaid inimesi.Kuid enamasti võivad päeva alguses olla erinevad lõhnad.Tööpäeva lõpuks jääb lõhnu järjest vähemaks.
8.Päikeselistel päevadel on palju valgust, mis on hea.Pilvistel päevadel ainult on vaja valgust.Klassiruumis on palju lampe ja nad valgustavad klassi hästi.
9.Selles kohas ei tunne end eriti mugavalt,sest ruum on väike, ja ruumis olev alune pole õigesti jaotatud. Ei taha siia kauaks jääda.


Narva Pähklimäe Gümnaasium / BRUTALISM

Jelizaveta Šaškina, Darja Gnidenko, Evelina Abina,
Gleb Sokolov, Dmitri Zareckii, Vladimir Platonov, Maksim Ovchinnikov

1. Miks on see koht koolimajas oluline?

Selles kohas saate arendada oma kujutlusvõimet, luua oma meistriteoseid ja lihtsalt lõbutseda. See klass on kooli jaoks oluline, kuna seal on mugav teha loovtööd, kuna seal on olemas kõik selleks vajalik.

2. Kes seda kohta kõige rohkem kasutavad?

Seda klassi kasutavad lisaks õpetajatele ka erinevas vanuses õpilased, alates kõige väiksematest kuni gümnaasiumi õpilasteni. Selles tunnis joonistavad või meisterdavad õpilased peamiselt loovuse jaoks mõeldud materjalidest.

3. Millised kolm erilist sõna kirjeldaksid just seda kohta koolimajas?

Inspiratsiooni

Kehastus

Eneseteostus

4.Kuidas siin liigutakse?

Siin liigub kõik rahulikus tempos ja enamasti sirgjooneliselt.

5.Milline on selle koha sisustus?

Аkna ääres on natüürmortide ekspositsioon, peeglite vastassein. • Eemaldatud: lauad, õpetaja laud, tahvel.

• Тarnitakse: kirjutuslauad (mis muutuvad molbertiteks), oakotid + eemaldatav laud, lava elava mudeli jaoks.

6. Kuidas see koht kõlab?

Selles kohas on kuulda nii õpilaste hääli, kes arutlevad oma töö üle, kui ka õpetajat, kes ütleb, et parandage seda või teist kohta.

7. Mismoodi siin lõhnab?

Siin lõhnab see värvide, puidu ja savi järele.

8. Milline on valgus?

Seal on üsna ere valgustus, kuna see on tööks vajalik, annavad valgust mitte ainult lambid, vaid ka üsna suured aknad.

9. Kuidas sa ennast siin tunned? Siin tunnen end mugavalt, sest seal on meeldiv õhkkond, sobivad tingimused loovuseks, rahulik õhkkond.


Narva Pähklimäe Gümnaasium / Blobism

Milena Tashmetova
Alina Goidova
Sofija Mosjakina
Alina Issajeva

Ühes ülesandes oleme juba näidanud, kuidas meie kool välja näeb. Ja pildil näete, et meil on kaks vaba ala. Ühte saiti kasutatakse parklana. Teine sait on täiesti tasuta. Praegu pole selles kohas midagi. Mõnikord kasutatakse seda mingisuguste välimängude jaoks.
Miks me just selle koha valisime? Lihtne vastata. Mõtlesime Milenaga juba ammu idee avada sellel kohal väike kohvik. Kuid see oli võimatu ja me lõhkusime selle idee. Ja „Kooliruum“ andis meile võimaluse seda mõtet meenutada ja ellu viia. Jah, me ei ava siin kohvikut, kuid saame oma kooli õpilastele seda kohta paremaks muuta. Selleks, et hea ilma korral saaksid õpilased õues aega veeta, sõpradega vestelda ja mitte umbses kontoris telefoniga istuda.
Alates globaalsetest sammudest peame asfaldi välja vahetama. Asetage lillepeenrad, lauad ja pingid. Kohviku kohale saab paigaldada aftomaadid koos jookide ja toiduga.


Narva Pähklimäe Gümnaasium / Gootika

Alina Fedossenko, Darja Udaltsova, Anastasia Petrikova, Vlada Deysner

1) Me valisime meie stiilne kabinet, nii nagu me seal oleme suurema osa ajast ja ka sellest, et selle kabinetile vaja muuta.
2) Kõige Rohkem kasutavad seda vanemate klasside õpilased.
3) Rahu, kasinalt, vana
4) Aeglaselt. Liigutused on aeglased ja размеренные. Saa.
5) Pingid, toolid ja kapid. Jah, sobib. See on natuke igav.
6) Vaikne. Kuule jutt. Öelda mitteametlikult vahetunni ajal (ja on vaikne tunni ajal). Räägivad enda huvides.
7) Lõhnab tänavaga, sest aknad on peaaegu alati lahti.
8) On Alati hele. Olenemata ilmast
9) Mõnikord ei ole mugav, sest valgus langeb mõned pingid isegi, kui nad on suletud


Narva Pähklimäe Gümnaasium / Värvikontrastid

Elizaveta Zaviyalova, Angelina Fedosenko

Valisime välja oma raamatukogu. Seda kohta külastatakse sageli päeva jooksul. Seal teevad õpilased kodutöid, puhkavad. Saate raamatuid lugeda või koju viia. Õpetajad saavad pabereid printida. Tahaksin näha raamatukogus värskendatud mööblit (lauad, toolid). Lisada sisekujundusi, taimi, maale.


Oled jõudnud lehekülje lõppu.

Lehekülge ei leitud, vabandame!